Дякую за масочку ,все пройшло чудово !
Задоволена магазином. Швидко відправили, гарно все запаковано. На баночці вказано, що всередині і коли відкрито
Оригінальна продукція за чудовою ціною!Дякую!)
Дякую за масочку ,все пройшло чудово !
Задоволена магазином. Швидко відправили, гарно все запаковано. На баночці вказано, що всередині і коли відкрито
Оригінальна продукція за чудовою ціною!Дякую!)