Замовляю тут вже вдруге.швидко зв'язується менеджер, швидко відправляють, товар гарного запакований.Спілкування ввічливе та приємне)Дякую)
👍👍👍👍👍чудовий магазин
Черговий раз відсутність товару в наявності просто вибішує, хоча у каталозі відмічений ніби у продажу
Замовляю тут вже вдруге.
швидко зв'язується менеджер, швидко відправляють, товар гарного запакований.
Спілкування ввічливе та приємне)
Дякую)
👍👍👍👍👍чудовий магазин
Черговий раз відсутність товару в наявності просто вибішує, хоча у каталозі відмічений ніби у продажу