Все добре але подарунок , який був у корзині , чомусь не поклали …
Дякуємо за відгук. Вибачте, помилилися при відвантаженні. Пробник відправимо за наш рахунок. Менеджер з Вами зв`яжеться.
Все добре але подарунок , який був у корзині , чомусь не поклали …
Дякуємо за відгук. Вибачте, помилилися при відвантаженні. Пробник відправимо за наш рахунок. Менеджер з Вами зв`яжеться.